Ciążowa Sesja Zdjęciowa

zdjęcie ciążowe

Fotografia ciążowa

Sesja ciążowa może mieć miejsce u Ciebie w domu, tzw. sesja domowa, lifestylowa, w studiu bądź w plenerze. Domowa sesja ciążowa jest mniej oficjalna, luźniejsza, w miękkich kocach, swetrach, domowych pieleszach. Wykorzystuję do sesji zdjęciowej ciążowej również wnętrza, w których mieszkasz. Sesja ciążowa w wannie w mleku jest niezwykła, mleko otula Twoje ciało, sprawiając że uwydatnia się ładny kształt brzuszka i nóg. W domu w salonie, w sypialni, czy w kuchni, można pokazać ciążowy brzuszek na wiele sposobów. A taka sesja zdjęciowa z partnerem może wywołać wiele wspaniałych emocji a na pewno będzie cudowną pamiątką z czasu ciąży.

sesja ciążowa Olsztyn, zdjęcia ciążowe, sesja ciążowa w studiu
sesja ciążowa, sesja zdjęciowa ciążowa Olsztyn, zdjęcia w ciąży Olsztyn i okolice
sesja zdjęciowa ciążowa razem, sesja zdjęciowa w ciąży z partnerem Olsztyn

PYTANIA DOTYCZĄCE SESJI CIĄŻOWEJ

JAK UBRAĆ SIĘ NA CIĄŻOWĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ?

To zależy od rodzaju sesji, niektóre kobiety w ciąży lubią suknie, niektóre własne obcisłe sukienki uwydatniające brzuszek, a inne bardziej sportowe stroje, jak dżinsy i biała koszula, po bieliznę i nagość. Akceptuję wszystkie pomysły, bo po to tu jestem i podążam za przyszłą mamą. Zabierz ze sobą na sesję ciążową kilka stylizacji, ubrań w których dobrze się czujesz i wyglądasz. Najlepiej aby były to stroje jednolite, nie odciągały uwagi od Ciebie.

KIEDY WYKONAĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ?

Na pewno wtedy, kiedy widoczny jest już brzuszek, bo to dzięki niemu się spotykamy. Niektóre kobiety w ciąży preferują mały brzuszek i spotykamy się wtedy w 5-6 miesiącu ciąży. Jednakże najlepszy moment na zrobienie zdjęć ciążowych to 28 – 34 tydzień ciąży. Wtedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a mama ciągle czuje się dobrze.

CZY WARTO ZROBIĆ SESJĘ BRZUSZKOWĄ?

Myślę, że wiele kobiet nie ma jeszcze takiej pamiątki i tego żałują. Jest to tak krótki okres w życiu kobiety, w perspektywie całego życia, że warto uwiecznić go na zdjęciach. Ciążowy brzuszek jest skarbem, naturalnym inkubatorem dla małej istoty, niesamowitym cudem. Mama w ciąży nie zawsze czuje się dobrze, ale w tym dniu zostanie zaopiekowana, zadba o siebie i to na pewno przyczyni się do jej lepszego humoru. Chociażby dlatego warto. Warto robić sobie małe przyjemności.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI CIĄŻOWEJ?

Jeśli przyszła mama ma pomysł na zdjęcia brzuszkowe, to oczywiście spełniam marzenia, bo po to jestem. Myślę, że warto poszukać inspiracji, a jak nie poddać się moim pomysłom, wtedy efekt będzie jeszcze lepszy. Warto przemyśleć, czy sesja ma się odbywać w plenerze, tyle mamy pięknych zakątów w Olsztynie i okolicach, w studiu na Bartąskiej w Olsztynie, czy w zaciszu domowym. Warto też pomyśleć o sesji noworodkowej, która już niebawem.

JAKI MAKIJAŻ WYKONAĆ NA SESJĘ CIĄŻOWĄ?

Makijaż ciążowy powinien być przede wszystkim matowy, aby uniknąć odblasków świetlnych. Makijaż fotograficzny jest mocniejszy i bardziej kontrastowy. Najlepszy jednakże jest ,,niewidoczny” i dążący do naturalności. W przypadku ciążowych sesji zdjęciowych makijaż fotograficzny u wizażystki nie jest rekomendowany. Jednakże współpracuję z wizażystką, która może przyjechać do studia i na miejscu zrobić Ci profesjonalny makijaż do sesji ciążowej.

JAKA JEST CENA ZDJĘĆ CIĄŻOWYCH?

Koszt sesji ciążowej wynosi od 400 do 900 zł. Szczegóły w cenniku.

sesja ciążowa olsztyn, sesja noworodkowa olsztyn, domowa sesja ciążowa, zdjęcia ciążowe, brzuszkowe, sesja brzuszkowa
sesja ciążowa w domu, sesja ciążowa Olsztyn, domowa sesja ciążowa, naturalna sesja brzuszkowa, brzuszek ciążowy, przyszła mama na sesji, kobieta w ciąży Olsztyn
sesja ciążowa w domu olsztyn, sesja ciązowa olsztyn, ciązowa sesja zdjeciowa Olsztyn, zdjęcia ciążowe w domu Olsztyn